Žmogiškųjų išteklių komanda

Kartais naujus KITO VARIANTO savanorius suglumina nepažįstamas senbuvių vartojamas burtažodis <<Eitšaras>> arba <<Hašeras>>, skambantis tarsi cheminė formulė! Bet tai beveik tiesa, nes KITAME VARIANTE chemijos, šarmo ir netgi rūgšties su šia komanda tikrai netrūksta. Šioms fėjoms paskirta:

  • rasti motyvuotus savanorius. Atrankos pokalbiui jie dažniausiai pakviečiami puodelio arbatos į kavinukę;
  • gražiai pristatyti naujus žmones mūsų bendruomenei, rūpintis jų integravimu į komandą bei organizaciją;
  • tvarkyti KITO VARIANTO administracinius reikalus;
  • išsaugoti bei puoselėti kontaktą su kandidatais, užsirašiusiais į KV savanorius;
  • kuruoti kurią nors kitą KV komandą ir rūpintis jos raida.
  • Šiuo metu formuojamas naujas Mokymų batalionas mentorių motyvacijai įžiebti ir užsiėmimų įvairovei plėtoti.

 

APIE RESURSUS

Žmogiškųjų išteklių komandos stipriausi ištekliai irgi yra labai žmogiški – tai stabilumas, darbštumas ir rūpestis KITU VARIANTU bei jo savanoriais. Tiek esamas, tiek būsimas, tiek nežinantis, kad dar taps KV savanoriu, gali pakalbėti su merginomis apie KITĄ VARIANTĄ. Juk ši komanda plačiausiai pažįsta visus organizacijos narius ir žino jų darbus!

APIE KOMANDINĘ AURĄ

Žmogiškųjų išteklių komandos tikslas – gera savanorių savijauta tiek esant KITAME VARIANTE, tiek, ech, (gilus atodūsis) … palikus organizaciją. Merginos stengiasi, kad savanorių kaita būtų kuo mažesnė ir kad savanorystė KITAME VARIANTE mums taptų ilgalaikiu bei smagiu nuotykiu!

<<Hašere>> visada laukiami nauji nariai – komunikabilūs idėjų generatoriai – darbštūs, atsakingi savo srities specialistai, kuriems svarbi draugiškų santykių ir komandinės auros kūryba. Jei jau skaitai šį tekstą, gal tai būtum Tu!?