Vitalijus Šostak - Kitas Variantas

Vitalijus Šostak


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Vitalijus-Sostak-1024x768-127101_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Vitalijus-Sostak-1024x768-127101_1024x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Vitalijus SostakPaklaustas kuo užsiima, Vitalijus intriguojančiai užmena mįslę: „Verčiu skaičius į žmonių kalbą“. Tad belieka spėlioti : galbūt jis – numerologas? O gal istorikas? Ekonomistas? Ne, Vitalijus – finansininkas ir investuotojas – mąsto intensyviai, geba numatyti ateities tendencijas, jas paaiškinti ir priimti svarbius (arba ne tik svarbius) sprendimus.

KITAME VARIANTE Vitalijus yra nenustygstančiai aktyvus nes, kaip sako pats, KV jį „veža“ – ypač veža, kai moksleivis įveikia savo baimes, nugali tinginystę ir supranta, kaip svarbu išlikti savimi, nekopijuojant kitų.

Vitalijus prisipažįsta, kad jo gyvenime didelį pasitenkinimą teikia IŠŠŪKIAI, kai pasiraitojus rankoves reikia įveikti savo paties baimes ir… į gyvenimą pažvelgti paprasčiau.

Labiausiai Vitalijus didžiuojasi ne laurų vainikais, ne kolekciniais automobiliais, ir net ne sportiniais trofėjais, o savo autorinėmis KLAIDOMIS, kurias dievagojasi, kad ištaiso, na bet mes, KV kolegos, nežinome, kaip ten yra iš tikrųjų. Bet kuriuo atveju, tai yra tikrai žmogiškas ir vertingas pasididžiavimo objektas.

Vitalijus moksleiviams žada pasiūlyti daug bandymų, eksperimentų ir atradimų. Grįžtame ten, kur pradėjome – prie intrigos. Galima vėl paspėlioti: ar tai bus cheminiai bandymai? O gal fejerverkų gamyba? Fizikiniai eksperimentai? Ar moksleiviai išmoks paversti dvejetą pažymių knygelėje į žmonių kalbą su tėvais? Galbūt, bet jie visų pirma ieškos SAVĘS!

Submit a Comment