Viktoras Šerys - Kitas Variantas

Viktoras Šerys

KITO VARIANTO Viktoras yra projektų vadovas verslo konsultacijų įmonėje, tad šis mūsų žmogus pasižymi nepriekaištingu strateginio mąstymo ir paslaugumo deriniu.

KITAME VARIANTE Viktoras siekia nei daug nei mažai – pakeisti pasaulį! Juokai juokais, tačiau jo manymu, tiesioginis bendravimas su jaunimu yra pats efektyviausias branduolinis ginklas prieš pasaulio degradaciją. Na o ši nenuilstama kasdienė kova su pasaulio blogybėmis Viktorui suteikia entuziazmo ir gryno gyvenimo džiaugsmo, tad valio Viktorui ir valio KITAM VARIANTUI.

Gyvenime Viktorą labiausiai džiugina paprasti, bet ESMINIAI dalykai, kuriuos žmonės linkę priimti kaip savaime suvokiamus – tai galimybė kurti ir bendrauti LAISVAI. Ne paslaptis ir tai, jog Viktoro gimtadienis yra labai netoli Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo dienos – vasario šešioliktos.

Didžiausius asmeninius laimėjimus Viktoras sieja su gerais ŽMONĖMIS – jų dėka Viktorui pavyko pasiekti daug profesinėje veikloje ir ne tik. Mažieji džiaugsmai kasdienoje irgi gali būti pasididžiavimas – kelionės autostopu, dviračiais, kopimas į kalnus bei kiti nuotykiai, kurie tik dar labiau nuspalvina didžiuosius Viktoro gyvenimo pasiekimus.

Moksleiviams Viktoras nori atskleisti laimės žiburio paslaptį – tai ne išorinės aplinkybės ir ne atsitiktinumai, o žmogaus vidinis darbas ir nuolat tobulinami įgūdžiai tai laimei pajusti. Taigi savo atvirumu ir meile gyvenimui Viktoras siekia perduoti šiuos gabumus jauniems žmonėms – jiems visai pasisekė, ar ne?

Submit a Comment