VASAROS STOVYKLA 2016 – PASAULIS PRIKLAUSO TAU! Kurk. Mąstyk. Veik.

Čiupk draugą ir kelialapiai jums kainuos tik po 175eur*! Paskubėkit, kol kelialapių yra!
 *Registruokitės abu: pildydami registraciją laukelyje KITA įrašyk draugo vardą, pavardę. 

Tau 13-19 metų ir Tu šią vasarą esi pasirengęs mesti iššūkį sau ir pasauliui!?

Registruokis ir praleisk šias vasaros dienas aukštai iškėlęs galvą!

 

Tavęs laukia netradicinė ir motyvuojanti vasaros stovykla, kurios programą sudaro:

KOMFORTO ZONOS PLĖTIMAS – turi baimę, kuri trukdo gyventi, ir nori tai pakeisti? Išmesk į šiukšlių dėžę visus kompleksus jau pirmąją stovyklos dieną ir pasijusk kovotojų/svajotojų komandos dalimi!

SAVĘS PAŽINIMAS – nusiteik pažinti savo tikruosius norus ir stipriausias savybes, o tada – 3, 2, 1! – pasiruošk sėkmingai realizuoti svajones.

SVAJONĖS IR EMOCIJOS – ko trokšti labiau už viską? Puoselėti talentus, užkopti į Everestą, apkeliauti pasaulį, o gal dar pats nežinai? Atrask savo svajones ir pakeisk ne tik savo, bet ir kitų gyvenimus.

TIKSLŲ IŠSIKĖLIMAS IR JŲ SIEKIMAS – svajonės lieka tik svajonėmis, kai nėra tikslų ir planų. Išmok efektyviai susiplanuoti ir įgyvendinti žingsnius, kurie priartins tave prie didžiausių norų.

DRĄSŪS VEIKSMAI IR PASITIKĖJIMAS SAVIMI – jau išsiruošei užkariauti pasaulį? Būk drąsus, bendrauk su žmonėmis, pristatyk jiems savo vizijas ir suburk entuziastingų pasekėjų komandą!

VISĄ STOVYKLOS PROGRAMĄ įgyvendinsime praktiniais ir truputį teoriniais pratimais – komandos formavimo užduotyse, pokalbiuose su profesionaliais mentoriais, lektoriais ir psichologais, drąsiuose naktiniuose žygiuose, įvairaus tempo rytinėse mankštose ir t.t.

 

Stovyklos svečiai

Vasaros stovykla 2016
Marius Repšys,
aktorius,
„Improvizuok ir pažink save!“
Darius Ražauskas, 
asmeninio efektyvumo lektorius,
 “Kaip atrasti save ir būti laimingu?”
Vasaros stovykla jaunimui
Rasa Tapinienė,
žurnalistė,
„Tikslų išsikėlimas ir jų siekimas!“
Aurimas Kamantauskas, 
Renginių organizatorius,
„Komandų formavimas ir žaidimai“
Vasaros stovykla 2016
 Algirdas Kaušpėdas,
Grupės „Antis“ lyderis ir dainininkas,
“15 frontmeno taisyklių”
Danielius Goriunovas, 
Rašytojas, 
„Čempionų vakarienė: praktinis tikslų siekimo gidas“

Stovyklos informacija ir registracija

ic_euro_symbol_black_48dp_2x

Stovyklos kelialapis – 190 eurų

Tavęs laukia:

– 4 nakvynės jaukioje sodyboje

– maitinimas 4 kartus per dieną

– aktyvi programa

ic_schedule_black_48dp_2x

I pamaina: birželio 20 – 24 d., vietų nėra

II pamaina: birželio 27 – liepos 1 d., vietų nėra

ic_contacts_black_48dp_2x

Daugiau informacijos

 
El. paštas: info@kitasvariantas.lt

Rekvizitai

  ic_work_black_48dp_2x

Viešoji įstaiga „Kitas variantas“, Kauno g. 34, 03202, Vilnius
A. s. LT607300010112670781, Bankas AB „SWEDBANK“
Įstaigos kodas 302019536

Vasaros stovykla 2016 – PASAULIS PRIKLAUSO TAU! Kurk. Mąstyk. Veik.

Mentoriai

Anna ir Simutis Stumbrai Pareigos: Šiuo metu jauna laiminga mamytė 🙂 Man įdomu: Savęs ir žmogaus pažinimas, asmeninis tobulėjimas ir mokymasis, santykiai su žmonėmis, lyderystė, psichologija, kelionės ir aktyvus laisvalaikis (buriavimas, slidinėjimas, dviračiai). Stovyklos užsiėmimas: Bendrausime apie savęs pažinimą, tikslų siekimą, pasitikėjimą savimi, specialybės, universiteto ar darbovietės pasirinkimą. Improvizuosime, žaisime ir labai smagiai leisime laiką visi drauge su mažuoju Simučiu 😉 Mano moto: „Pasiekti galima viską, tik TU nuspręsi kada, kiek ir kaip!“
agnius paplauskas
AGNIUS PAPLAUSKAS Koučingo specialistas Man įdomu: koučingas, NLP, emocinės laisvės technikos, joga, fitness, kalnų dviračiai, snieglentės, buriavimas ir gera muzika Ką veiksime stovykloje?: Savo galimybių atskleidimas per kitus žmones ir bendravimą Mano moto: „Bendravimas yra stipriausia jėga, keičianti mūsų likimus“
VIKTORAS ŠERYS Projektų vadovas verslo konsultacijų įmonėje Man įdomu: psichologija, muzika, filosofija, kelionės dviračiu, kovos menai. Ką veiksime stovykloje?: kartu svajosime, tyrinėsime savo emocijas, išsikelsime savus tikslus ir dėliosime planus, kaip juos pasiekti. Mano Moto: “Nėra aukštesnio tikslo nei tinkama pagalba kitam žmogui.”
ROBERTAS ŠUNOKAS Kompiuterijos lektorius Man įdomu: bendravimas su skirtingų šalių ir kultūrų žmonėmis; futbolas; Vedos. Ką veiksime stovykloje?: Improvizuosime, patirsime viešo kalbėjimo malonumus Mano moto: „Gyvenimas – tai galimybių realizavimo menas.“
Laurynas Rimkus Renginių vedėjas Man įdomu: Aktyviai domiuosi įvairiais saviugdos metodais, asmeniniu tobulėjimu, viešuoju kalbėjimu. Esu melomanas – savo malonumui užsiimu DJ veikla. Mėgstu aktyvų poilsį gamtoje – išlikimo žygius, orientacines varžybas, vandens sportą. Laikas, praleistas aktyviai gamtoje, – pats nuostabiausias laikas. Stovyklos užsiėmimas: Kartu tobulėsime, ugdysime save. Įveiksime scenos baimę, improvizuosime, juoksimės ir, svarbiausia, gerai leisime laiką! Moto: Nereikia būti Didžiam, kad pradėtum. Reikia pradėti, kad būtum Didis.
Vasaros stovykla 2016
MAKSIMILIANAS PONOMARIOVAS Verslininkas Man įdomu: tai, kas padeda žmonėms būti geriausias. Padėti kitiems atskleisti savo stipriausias savybes ir jas ugdyti. Joga, džiazas, iššūkiai. Ką veiksime stovykloje?: Darysime tai, ko nedarome kasdien. Darysime tai, ko patys nesugalvojame. Žodžiu – linksminsimės  – tam ir skirta vasaros stovykla. Mano moto: “Po baimės kauke slypi tai, ko trokštame labiausiai. Koks gi Tu Didvyris, jeigu nedarai Žygdarbių?”
Vasaros stovykla 2016
ALDONA MARTINONYTĖ Pareigos: Mokymų projektų vadovė Domėjimosi sritys / Pomėgiai: Savęs ir kitų pažinimas, avantiūros, savanorystė, psichologija. Vasaros stovyklos temos: Savęs pažinimas, tikslų išsikėlimas ir jų siekimas. Moto: „Keliai atsiranda juos einant“
Remigijus Kaniava Projektų vadovas Man įdomu: Derybos, projektų valdymas, organizacijų efektyvumas, meditacija, sportas. Stovyklos užsiėmimas: “Kaip [Ne]siekti sėkmės”- kaip išlikti ramiam ir pasitikinčiam savimi siekiant užsibrėžtų tikslų. Kaip siekti savo tikslų ir nepasiduoti “sėkmės” manijai. Moto: Daryt tai, ką gali, ten, kur esi, su tuo, ką turi.
Tomas Kaulinskas Vadovas, asmeninio efektyvumo treneris Man įdomu: Pažangiausi ir efektyviausi žmogaus potencialo atskleidimo bei didinimo metodai Ką veiksime stovykloje? Drąsa veikti, pasitikėjimas savimi ir kitais. Moto: Žmogaus galimybės beribės.
Vasaros stovykla 2016
Vasaros stovykla jaunimui
Vasaros stovykla 2016

Visos teisės saugomos © 2016 Kitas Variantas