Vaida Trijonytė - Kitas Variantas

Vaida Trijonytė


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Vaida-Trijonytė-683x1024-125995_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Vaida-Trijonytė-683x1024-125995_683x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

VAIDA TRIJONYTĖ

Vaida TrijonytėŠi Kauno mentorė turi verslo administravimo magistro laipsnį ir ko gero yra laimingiausias žmogus pasaulyje, nes dirba mylimiausią darbą mylimiausioje kompanijoje: grupės vadove duomenų apdorojimo centre. Ten Vaida dorojasi su iššūkiais padedama ambicingų ir kūrybingų kolegų. Jos kasdienybėje netrūksta dinamikos ir nuolatinio VALIOS TRIUMFO!

Vaidos požiūris į žinias itin unikalus: jos nuomone, pats žinojimas nėra vertybė tol, kol juo nesidalini su kitais, o kai pasidalini, neįtikėtina matematika!… Vienas plius vienas pasidaro TRYS! Vaidos užmojai KITAME VARIANTE  dar platesni, ir ji norėtų būti grandinėlės 1+1+…+1 dalimi, o tos grandinėlės suma, kaip patys jau suprantate, pagal Vaidos matematiką, labai galingai DIDELĖ!

Vaidą ne plukdo, o tiesiog veža pati gyvenimo tėkmė, ir plūduriuoti nėra kada! Kita vertus, norint pajusti gyvenimo tėkmės džiaugsmą, svarbu nepamiršti ir atsikvėpti, sustoti, pasimėgauti akimirka ir būtinai būtinai ŠVĘSTI SAVO SĖKMES!

Labiausiai Vaida, kaip ir kita Kauno mentorė Vaida (tai bent sutapimai!) didžiuojasi savo mažąja atžala, mokosi iš jos ir žavisi vaikų nuoširdžiu gebėjimu mylėti, bandyti iš naujo, džiaugtis ir drąsiai SVAJOTI!

Su moksleiviai Vaida dalinsis patirtimi, išgyvenimais, mokys(is) realizuoti prigimtinius gebėjimus – atrasti TIKRUOSIUS save!

Submit a Comment