Vaida Grinkevičienė - Kitas Variantas

Vaida Grinkevičienė


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Vaida-Grinkeviciene-63920_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Vaida-Grinkeviciene-63920_507x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Vaida GrinkevicieneKauno KITAS VARIANTAS toliau kelia Vilniaus pagarbą mentorių profesionalumo įvairove. Mentorė Vaida – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. Ji ne tik mažiesiems kodėlčiukams papasakoja, kaip būti drūtiems, bet ir teikia pirmąją pagalbą mokykloje – tam reikalingas nepriekaištingas rūpestingumo, greitos reakcijos ir atsakomybės derinys, praverčiantis ir mentoriaus veikloje.

Vaidai KITAME VARIANTE patinka – čia ji sutiko draugų, leidžia laiką įdomiai, naudingai ir turiningai, išmoksta naujų dalykų, nes prieš einant į auditoriją reikalingas neatmestinas pasiruošimas.
Vaida gyvenime džiaugiasi kiekviena minute, kai jaučiasi laiminga ir kai būna su savo šeima. Ją domina ir žavi nuoširdūs, gyvi, protingi ir natūraliai besielgiantys žmonės. Dar Vaidą žavi maži vaikai – o kas jei ne jie ir yra patys protingiausi ir guviausi žmonės planetoje!

Vaidos didieji pasididžiavimai labai šeimyniški ir žavūs – jų nei daug, nei mažai – lygiai du užauginti nuosavi VAIKAI! Ji džiaugiasi savo gyvenime sutikusi žmonių, kuriuos gali vadinti savo mokytojais ir jaučia jiems dėkingumą.
Vaida su moksleiviais žada pasidalinti reikalingiausiomis žiniomis apie sveikatą. Taip pat Vaidą domina žmonių kalbos ir minčių dėstymo temos, o mūsų sveikata galbūt prasideda nuo gerų minčių? Į šį klausimą atsakymą Vaida tikrai žinos.

Submit a Comment