Su gimimo diena, brangus „Kitas variante“!

Su gimimo diena, brangus „Kitas variante“!

Gimtadienis – viena šauniausių švenčių metuose! Būtent jos džiaugsmu gegužės 21–ąją dalijosi ir „Kito varianto“ nariai. Lektoriai, savanoriai, vadovai, mokiniai atėjo pasveikinti to, kas visus metus vienijo bendriems darbams ir siekiams. Mūsų „Kitam variantui“ – treji!

Treji – jau ar dar tik? Daug ar mažai? Telieka šie klausimai kiekvieno pamąstymams. O dabar laikas atitraukti užuolaidą ir pasidalinti visais šventės smagumynais, kuriuos dovanojo renginių organizavimo grupė.

Taigi, nacionalinio KV3 kanalo dėka buvo transliuojamos informatyvios žinios, komiški kriminalai, sportas, permainingi orai, papasakota, kaip gimė KV idėja, parodytas sveikinimų koncertas. Be to, buvo kviečiami visi norintys pasisakyti, pasveikinti. Lektorius Saulius Bagdonas palinkėjo, kad KV taptų gyvenimo būdu, kai kurie moksleiviai irgi drįso tarti vieną kitą žodį. Kiek vėliau tautos iniciatyvinės grupės štabas surengė svečiams komandinę rungtį, kurios metu teko pamankštinti smegenis kuriant teisės aktus „Kito varianto“ respublikai. Tai buvo puiki galimybė vėl prisiminti KV skiepijamas vertybes: sąžiningumą, kūrybiškumą, komandinį darbą, atsakomybę bei tobulėjimą.

Taip pat netrūko ir siurprizų – KV tortas pasirodė esąs užgrobtas! Tam, kad išlaisvintų įkaitą, reikėjo sušokti ančiukų šokį. Kad pagrobėjai būtų iki galo nuginkluoti Kauno savanoriai suskubo pasveikinti „Kitą variantą“ ir vadovui Tomui Kaulinskui įteikė simbolinę dovaną – mėlyną kaklaraištį su „Kito varianto“ logotipu. Tai pamatę pagrobėjai pasidavė, ir tortas į šventę atkeliavo sveikas bei labai skanus!

Taip dar kartą drauge įveikėme sunkumus ir susigrąžinome savąjį gėrį bei, kaip pasakė „Kito varianto“ įkūrėjas Tomas Kaulinskas: „Faina daryti dalykus, kurie yra neįmanomi. Taip, tegu jie, pasyvūs veikėjai, šneka, o mes veiksim“. Tikiu, kad kitą gimtadienį mes švęsime dar didesnėje bičiulių kompanijoje, dar linksmiau ir dar garsiau!

Linkime organizacijai sėkmingų, laimingų metų, kurie atklys dar 33, 53, 303, o gal net ir 3303 kartus!

Po oficialiosios renginio dalies visi, kas turėjo laiko, nulėkė su dar didesniu triukšmu švęsti šios nuostabios sukakties. O kaip jiems ten sekėsi, istorija nutyli.

Iki naujų susitikimų!

Santa Černiavskaja

Visuomet pozityvus ir su šypsena

Tavo „Kitas variantas“

Submit a Comment