Renata Devindorytė - Kitas Variantas

Renata Devindorytė


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Renata-766x1024-182647_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Renata-766x1024-182647_766x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

RENATA DEVINDORYTĖ

 

RenataKasdieniniame darbe Renata – obligacijų karalienė, sekanti ekonomikos naujienas, planuojanti savo laiką ir valdanti stresines situacijas, o laisvalaikiu ji būna mūsų aktyvioji ir linksmoji mentorė!

Renatai nesvetima savanorystės patirtis – ji savanoriavo daug kur nuo mokyklos laikų ir štai dabar tapo KV grandimi. KITAS VARIANTAS Renatai pažėrė įdomių pažinčių su atviros širdies savanoriais ir moksleiviais – žmonėmis, kurie be apsimetinėjimų moka būti savimi, nebijo keistis ir, be jokios abejonės, daro tai pozityviai.

Labiausiai Renata kaifuoja nuo naujų POTYRIŲ – o jų amplitudė itin plati: nuo maisto ar neišbandytos sporto šakos iki parodų ir spektaklių. Naujus potyrius gali padovanoti ne tik nematyti daiktai ir reiškiniai, bet taip pat ir naujai įžvelgiamos kasdienės smulkmenos: „kokia kolegos šilta šypsena, kokia dieviškai skani duona, ir koks šiandien ypatingai žydras dangus.“ Ar gi tai ne nuostabus gyvenimas?

Šią vasarą Renata įkopė į viršukalnę KAUKAZE ir labai didžiuojasi, kad savo kojomis įveikė keletą kilometrų iki debesų! Kalnai Renatai padeda susivokti, kas yra svarbu, nes tai itin ekstremali aplinka, reikalaujanti koncentracijos-drąsos-ištvermės, kur vienas netikslus žingsnis gali reikšti labai daug.

Moksleiviams Renata nori perduoti savo patirtį, kaip lengviau pasirinkti gyvenimo keliuose, suvokti, ko iš visos širdies norisi, ir kaip greičiau priartėti prie savo tikrojo „Aš“. Kviečiame užkopti į nuotykių kalną su Renata!

Submit a Comment