Rasa Dudėnė - Kitas Variantas

Rasa Dudėnė


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Rasa-683x1024-111718_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Rasa-683x1024-111718_683x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

RASA DUDĖNĖ

RasaKauno KV mentorė Rasa – chemijos inžinierė, ypač daug išmananti apie maisto priedus. Rasos ilgalaikis tikslas – gilinti žinias savo specialybėje ir nuolat aktyvinti tam reikalingą analitinį mąstymą bei darbštumą. Be meilės šiai veiklai Rasa savo darbų neįsivaizduoja!

KITAME VARIANTE Rasa nori ne tik gauti, bet ir duoti. Taigi KV Rasai duos, o Rasa gaus ir priims puikiausią KV gėrybių komplektėlį – iššūkius, nuostabius žmones, galimybę pažinti save ir ko nors išmokti.

Rasos gyvenimo variklis – geros emocijos, kurių ji prisikrauna būdama su žmonėmis. O dėl žmonių, kurie yra artimiausi, Rasa galėtų iškrėsti net labai drąsių ir beprotiškų dalykų!

Labiausiai Rasa didžiuojasi savo pasiekimais sporte – ji buvo Lietuvos FECHTAVIMO rinktinės narė! Ir nebaisu būtų KV kolegoms miške su Rasa pasiklysti ar plėšiką sutikti! Saugumo jausmas – užtikrintas 101%.

Ir nenuostabu, jog Rasos mėgstamiausios temos – komandinis darbas ir pasitikėjimas savimi. Ši mentorė turi tam tinkamos patirties, kuria būtinai pasidalins! Laukiame išsitraukę savo špagas!

Submit a Comment