Ramunė Petrulytė - Kitas Variantas

Ramunė Petrulytė


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Ramune-Petrulyte-1024x768-96119_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Ramune-Petrulyte-1024x768-96119_1024x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Ramune PetrulyteKito varianto Ramunė yra mūsų netradicinis variantas ir vietoje klausimų „myli-nemyli“ ji skaičiuoja žiedlapius sakydama: „Kaunas-Vilnius-Kaunas-Vilnius…“, nes ji – vis dar Kauno KV padalinio vadovė ir ką tik tapo naująja Vilniaus mentorių komandos nare.

Ramunės specialybė itin kūrybiška – interjero DIZAINERĖ, o šiuo metu ji užima ne ką mažiau įdomias pardavimų vadovės pareigas, kurioms reikalinga ne tik empatija, vaizduotė ir entuziazmas, bet ir lyderystės, komunikacijos bei planavimo įgūdžiai.
KITAS VARIANTAS Ramunei svarbus savo ŽMONĖMIS. Su jais ir jų dėka Ramunė patiria kasdienį įkvėpimą, ir tai vyksta jau keletą metų nuo pat 2013-ųjų, kai Ramunė atrado savanorystę!

Šiame sezone Ramunė startuoja maksimalistiškai: BEPROTYBIŲ BUS! Tad moksleiviams belieka prisisegti saugos diržus ir tvirtai laikytis: jų laukia drakoniškos kovos su pokemonais ir guliveriškos karuselės savęs pažinimo aukštumose! Smagiausia girdėti tai, kad Ramunė visomis tokiomis pozityviomis beprotybėmis gyvenime pati LABAI MĖGAUJASI!

Kadangi KITAME VARIANTE beprotybes krėsti legalu, smagu ir dar atsiranda bendraminčių, nenuostabu, jog Ramunė labiausiai didžiuojasi savo buvimu ČIA IR DABAR – SU KITU VARIANTU, nes ar gi galima nesididžiuoti tokia sėkme, tokiu savarankišku ATRADIMU, net jei jis ir atsitiktinis!

Moksleiviams pasisekė – Ramunė jiems sieks perduoti savo patirtį iš mokyklos laikų, iškels iššūkius, kurie sutvirtins ir sustiprins valią, perduos nestandartinį požiūrį į situacijas ir ugdys charakterio lankstumą. Ir, be abejo, kad neatsiliktų nuo pažangiųjų, Ramunei brangiausia dovana bus mokytis ir augti kartu su savo moksleivių grupe. PAVARYK, RAMUNE, VILNIUS-KAUNAS SU TAVIMI!!!!

Submit a Comment