Monika Puodžiūnaitė - Kitas Variantas

Monika Puodžiūnaitė


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Monika-01-109813_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Monika-01-109813_1015x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Monika-01KV mentorė Monika turi du diplomus – ekonomikos ir psichologijos, tačiau net ir sujungusi šį dviejų puikių specialybių derinį, sako, dar nesijaučianti nei viena iš jų. Kita vertus, Monika domisi žmonėmis, jų emocijomis, džiaugsmais ir išgyvenimais, tad empatija jai labai būdinga. Tai gal Monika vis dėlto labiau psichologė, ar ne?

KITAME VARIANTE Monika jau sutiko daugybę pozityvių žmonių (kaip gi kitaip!), ieško prasmingo laisvalaikio ir bandys save atrasti kitame – ne studento – o dėstytojo vaidmenyje. Monika siekia pasidalinti savo patirtimis, padrąsinti moksleivius rinktis iš daugelio skirtingų variantų ir nebijoti klysti, nes ir iš klaidų galima nemažai IŠMOKTI!

Monika šiame pasaulyje džiaugiasi, kad yra TIEK DAUG įvairių tobulėjimo galimybių ir įdomios veiklos. Ji mėgaujasi kelionėmis ir pažintimis su naujais žmonėmis – juk naujos istorijos slypi už kiekvieno kampo!

Nemažai Europos išmaišiusi ir į Lietuvą grįžusi naujoji mentorė sukaupė išskirtinai daug PATIRTIES savanoriškoje veikloje su vaikais, jaunimu, neįgaliais žmonėmis. Taigi yra kuo didžiuotis tiek Monikai, tiek KITAM VARIANTUI, kad šį sezoną ji su mumis!

Moksleiviams Monika optimistiškai ugdys pasitikėjimą savimi per praktinę veiklą ir potyrius, padės kelti iššūkius ir juos įveikti!

Submit a Comment