Miglė Bisigirskytė - Kitas Variantas

Miglė Bisigirskytė


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Migle-Bisigirskyte-71576_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Migle-Bisigirskyte-71576_507x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Migle BisigirskyteĮspėk: kas bendra tarp Ekvadoro, vinies ir kiaušinio? Tai Kauno KITO VARIANTO mentorė Miglė! Kodėl? Susipažink ir sužinosi.

Miglės pagrindinis užsiėmimas šiuo metu – studijų administravimas. Jos atsakomybės – sklandžiai koordinuoti studijų procesą, bendrauti su akademine aplinka, tarpininkauti, ir visai tai daryti budriai bei atidžiai. Taigi ši mentorė intensyviai komunikuoja, greitai reaguoja į problemas, yra paslaugi, tolerantiška ir diplomatiška.
Miglė KITAME VARIANTE svajoja sutikti motyvuotus, ryžtingus, su degančiomis akimis jaunus žmones, padėti jiems (ypač baigiamųjų klasių moksleiviams) savo patarimais palengvinti svarbių sprendimų naštą.
Pagrindinis Miglės gyvenimo variklis yra MUZIKA. Muzika su Migle būna kartu ir dieną, ir naktį, ir tamsoje, ir šviesoje, ir „galbūt ne garsas skamba tyloj, o tyla garse”, kaip dainavo Fojė. Miglė GROJA pianinu, vyksta į užsienį pamatyti mylimus atlikėjus ir tik dėl muzikos Miglė galėtų iškrėsti beprotybę!

Miglės trofėjų lentynoje blizga PATYS NEĮTIKĖČIAUSI patyrimai – jos lietuviška pėda lietė Pusiaujo liniją Ekvadore! Ten pat Miglė pastatė (ne įkalė) vinį, ant jos uždėjo kiaušinį ir…, o ne! O taip! Bet kaip gi šitaip!? KIAUŠINIS ATSIPALAIDAVĘS LAIKĖSI ANT VINIES! Ir taip būna tik ant Pusiaujo. Mums tokių ekstremalių nuotykių beklausant galva ne juokais ima suktis aplink savo ašį ir aplink Saulę kartu. Tuo tarpu Miglė nesnaudžia ir kviečia kartu keliauti su ja į 50 kilometrų žygį!

Miglė stipriai pažadėjo stengtis, kad jos užsiėmimuose nebūtų nuobodu ir sausa. Ji gali savo pačios pavyzdžiu įrodyti, kad labai norint viskas įmanoma – paskaitykite viena pastraipa aukščiau ir nedrįskite abejoti!

Submit a Comment