Mažvydas Puidokas - Kitas Variantas

Mažvydas Puidokas


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Mazvydas-Puidokas-1024x768-138109_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Mazvydas-Puidokas-1024x768-138109_1024x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

mažvydasĮsivaizduokite situaciją, kai krūva žmonių susirenka į virtuvę ne pažiūrėti  į šaldytuvą, o paklausyti kalbančio Mažvydo – būtent taip nutinka per KV savanorių susitikimus. Realiame gyvenime Mažvydas yra veiklus verslininkas, tad nenuostabu, jog būtent jis savo idėjas geba apibūdinti taip įtikinamai, kad abejingų liktų kuo mažiau.

KITAME VARIANTE Mažvydas stengiasi peržengti savo komforto zonos ribas ir dalyvauja nuolatinio mokymosi procese: jo žinios apie gyvenimą auga tarsi medis –  į jį pasilypėjęs jis gali matyti DAUGIAU, o žmogus, matydamas daugiau, gali daugiau ir pasiekti. Kokia puiki beveik sokratiška Antikos laikų dedukcinė logika!

Labiausiai Mažvydas mėgaujasi metafiziniais dalykais, kaip ir priklauso žmogui su Sokrato mąstysena: patirtais naujais jausmais, įgytais naujais suvokimais apie pasaulį, save bei kitus, žmogiškumą ir gyvenimo esmes. Ir tada Mažvydas, klausykit (!), sušunka: „Vuoau!!!“.
Mažvydas didžiuojasi savo asmenybės TRANS-FOR-MA-CI-JA, jou-jou, MC Mažvydus, gaudyk mikrofoną:
„ Iš kuklaus ir tylaus studento tapau laisvai bendraujančiu žmogumi!

   Iš bailaus ir prie situacijų prisitaikančio paniurėlio tapau drąsiu ir nuotykių ištroškusiu ieškotoju!

   Iš uždaros asmenybės tapau verslininku su puikiais asmeniniais bei verslo kontaktais!

  Iš egoisto tapau žmogumi, kuriam IŠ TIKRŲJŲ rūpi ir TAVO gyvenimas! “

Mažvydas stengiasi moksleivius įtikinti, jog nuotykių ir „lobių ieškotojų“ laikai dar nepraėjo ir lobių skrynios mėtosi po kojomis sulaužius kasdienių šablonų kiautą. Apie tai jis, be abejo, papasakos jums asmeniškai plačiau.

Mažvydai, tu irgi esi vienas iš KITO VARIANTO lobių!

Submit a Comment