Linas Stalionis - Kitas Variantas

Linas Stalionis


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Linas-01-01-01-1-77948_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Linas-01-01-01-1-77948_1015x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Linas-01-01-01 (1)KITO VARIANTO Linas yra rimtas žmogus. Kasdienėje veikloje jam reikalingi geri bendravimo įgūdžiai, pozityvus ir progresyvus mąstymas, kūrybiškų sprendimų paieška. Iššūkiai su kuriais susiduria yra panašūs kaip ir moksleivių, tik kitu pavidalu, o kartais ir kitais mąstais.

Linas tiki, kad paauglystėje visada yra GERESNIS variantas gauti pozityvią gyvenimišką patirtį, tad KITAME VARIANTE jis sieks moksleiviams padėti lengviau ir greičiau įgyti naudingas žinias bei jas pritaikyti kasdienėje veikloje.

Beprotybių ir taip pasaulyje užtenka, todėl Linas stengiasi pats jų nekrėsti. Jį veža teigiamos emocijos ir bendravimas su pozityviais žmonėmis, su kuriais galima apsikeisti įdomiomis ir vertingomis įžvalgomis!

Sutartinis KV mentorių priešas numeris vienas – tai KOMFORTO ZONA. Taigi ir Linas didžiuojasi momentais, kai gali iš jos išskrieti bei patobulėti kaip asmenybė. Kaip sako pats, iki šiol liko gyvas ir sveikas! Mes tuo labai džiaugiamės!

Su moksleiviais Linas žada pasidalinti finansų valdymo žiniomis, mokyti juos drąsiai reikšti savo mintis bei toleruoti kitų nuomonę. Lino užsiėmimuose moksleiviai bandys pažinti save ir būti SAVIMI!

Submit a Comment