Lina Petkevičienė - Kitas Variantas

Lina Petkevičienė


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Lina_petkeviciene_507-761-75203_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Lina_petkeviciene_507-761-75203_507x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Lina_petkeviciene_507-761Mūsų mentorė Lina, neįtikėtina, bet natūralu, yra LINO (!) ir gintaro studijos pardavimų vadovė. Šioje srityje Linai ypač svarbus bendravimas su žmonėmis, inovacijos bei kūrybiniai sprendimai , ir būtent ši mentorė gali valdyti keletą procesų vienu metu itin puikiai, o galbūt sutvarkyti ir patį chaosą!

Savitą intuityviai atrastą kelią Lina siekia praturtinti ne tik vadovaudama gražiajai materijai, bet ir mokydama jaunus žmones KITAME VARIANTE. Čia Lina tikisi (o taip netrukus ir atsitiks) ir pati ko nors išmokti, pažinti save, o gal prabus ir kiti užslėpti Linos talentai.

Gyvenime Liną labiausiai „veža“, vėl nepatikėsite, bet pats gyvenimas. Negalima nė trupučio ginčytis, nes gyvenimas juk ir yra didžiausias mūsų traukinys, vežantis nuo gimimo iki mirties. O tame traukinyje garbiausias vietas, be abejo, užima jos ŠEIMA.

Tarsi nušlifuotas sūrios Baltijos gintaras Lina spinduliuoja stiprų pasitikėjimą: gyvenime ji didžiuojasi visų pirmiausia SAVIMI – nes kuo gi daugiau didžiuotis, kai būtent tu PATS išsikeli neįmanomus tikslus ir PATS juos pasieki. Bet KV mėgins prilygti Linai ir padėti jai atrasti bei siekti naujų gyvenimo tikslų.

Galų gale nieko keisto, jei Linai, pasiekiančiai visus užsibrėžtus tikslus, nelieka nieko kito, tik jaustis LAIMINGU žmogumi. O mes, KV, esame trigubai tiek pat laimingi, kad Lina atėjo pas mūsų moksleivius PASIDALINTI savo emocinėmis gėrybėmis. LINA, ŠAUNIAI SUGAVOJAI!

Submit a Comment