KITO VARIANTO veiklos pristatymas - KITAS VARIANTAS

KITO VARIANTO veiklos pristatymas

Jaukūs pokalbiai, organiška atmosfera, motyvacija bei įkvėpimas ir sėkmės formulė. Pirmieji įspūdžiai po pažinties su „Kitu variantu“ gruodžio 9-osios vakarą. Jaukios, dinamiškos diskusijos bei organizacijos įkūrėjo, vadovo Tomo Kaulinsko kalba su kūrybingu vizualumo prieskoniu. Tokie pirmieji įspūdžiai neleidžia vakaro pavadinti tiesiog pristatymu. Sėkmės formulės teorijos, jaunųjų protų perspektyvos šiuolaikinėje visuomenėje, švietimo sistemos modeliai – šiomis temomis kalbame retai ir su menku entuziazmu, tačiau šios kelios valandos jaukiame rate su gausybe bendraminčių neprailgo ir suteikė daug peno apmąstymams. Ar žinojote, kad šiandieninės švietimo sistemos griaučiai nėra pakitę jau bene 100 metų? Ar numanėt, jog 75 % moksleivių nežino, ką veiks baigę mokyklą, o 50 % studentų gavę diplomus tiesiog neranda darbo?

V.E. Čeningas yra pasakęs: „tikslo atkakliai siekiantis žmogus atranda priemonių, o jei negali jų rasti – susikuria.“ Ši sentencija gali apibūdinti antrąjį vakaro oratorių – buvusį „Kito varianto“ moksleivį, iliuzionistą Roką. Baigęs mokymus Lentvaryje, 22 metų vaikinas užbūrė savo pasakojimais apie nuostabias keliones, įkvepiantį pokalbį su A. Zuoku bei nustebino susirinkusius keletu žaismingų triukų. Neblėstanti šypsena vaikino veide – tai laiko skyrimo idėjoms, o ne sėkmingumo jausmui, rezultatas.

„Kitas variantas“ garsėjantis savo unikalia mokymų metodika, taip pat išsiskiria kūrybiškumo nestokojančiu kolektyvu, todėl šio susibūrimo metu kepurė buvo nukelta mentoriams bei gausiam savanorių būriui. Būtent jie suformavo „Kitą variantą“ tokį, koks jis yra šiandien – laisva, drąsi ir mąstanti socialinės infrastruktūros dalis, naujai kartai kurianti vis ryškesnį, dinamiškesnį ateities paveikslą.

Aistė Semėnaitė

Visuomet pozityvus ir su šypsena,

Tavo „Kitas variantas”

Submit a Comment