„Kito varianto“ šv. Velykų šventė - KITAS VARIANTAS

„Kito varianto“ šv. Velykų šventė

Saulėtą šeštadienio popietę, kai visa Lietuva ruošėsi verbų sekmadieniui, visi Kito Varianto moksleiviai buvo sukviesti į Velykinį renginį. Didelių reikalavimų nebuvo – atsinešti gerą nuotaiką ir ko nors prie arbatos.

Tik užėjus į Simono Stanevičiaus vidurinę mokyklą mus pasitiko renginių organizavimo komandos narės ir liepė išsitraukti lapelius su numerėliais. Aktų salėje paslaptingai besišypsantys organizatoriai paprašė užkąsti, pabendrauti su jau susirinkusiais svečiais ir palaukti renginio pradžios.

Komandos susibūrė viena už kitą stipresnės. Šurmuliui aprimus, renginio vedėjai papasakojo mums istoriją apie vargšę močiutę, kuri pametė savo stebuklingus kiškius, ir šios popietės tikslas – ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir išgelbėti kiškučius.

Visos komandos įnirtingai puolė į pagalbą bandydamos parodyti, kaip švenčiamos Velykos kitose šalyse. Buvo ir latvių, ir pingvinų iš Madagaskaro, ir įniršusių pakistaniečių, ir rusų godžiai pilstančių coca-colą, o suomiai buvo truputį lėtesni.

Po apšilimo Kito Variantiečių laukė kiti sunkūs uždaviniai – šitoje rungtyje pagelbėjo išmanūs telefonai ir mūsų geriausias draugas Google. Milžiniškų kiaušinių dekoravimas – šita rungtis pagaliau išsprendė didžiausią pasaulio dilemą – kas atsirado anksčiau: višta ar kiaušinis. Pasirodo – gaidys. Toliau – poetų vakarėlis, kur geriausi komandų deklamuotojai pasidalino savo neįtikėtinais kūriniais.

Popietės kulminacija – komandos nario pavertimas velykiniu triušiuku. Čia komandos išliejo kūrybiškumą. Pamatėme viską nuo mados infekcijos iki ateities „kyborgų“. Nuo sveikinimų ir dovanų neišsisuko ir lektorius Saulius, kuris bandė nuslėpti savo gimtadienio datą.

Nors kovojome ne dėl prizų, jautėme adrenaliną ir konkurenciją, kiekviena komanda norėjo parodyti savo išradingumą. Tiek įspūdžių, kad patariu visiems nepraleisti nė vieno renginio, nes energijos dozės užteks ilgam laikui!

 

Jana Christovičiūtė

Visuomet pozityvus ir su šypsena

Tavo „Kitas variantas“

Submit a Comment