„Kito varianto“ savanoriai mokosi šiuolaikiškai šokti

„Kito varianto“ savanoriai mokosi šiuolaikiškai šokti

Paskutinio kovo sekmadienio popietę Kito Varianto savanoriai dalyvavo šiuolaikinio šokio pamokoje. Likus keletui minučių iki užsiėmimo pradžios organizatoriai buvo pradėję nerimauti, kad naktį prieš renginį pasukta laikrodžio rodyklė ir neįprasta jo vieta gali sukliudyti visiems užsiregistravusiems laiku susiburti. Nepaisant visų būgštavimų, dalyviai susirinko ir pamoka prasidėjo laiku.

Pamoką vedė choreografė, šokėja, aktorė ir šiuolaikinio šokio laboratorijos „Baltas vėjas“ vadovė Jekaterina Deineko. Pasak lektorės, pradedant mokytis šiuolaikinio šokio pirmiausia būtinas visiškas laisvumas, taisyklingas kvėpavimas. To mokėsi ir Kito varianto nariai: jie stengėsi pajausti savo kūną, leisti jam nevaržomai judėti. Pradžiai atliekami atpalaidavimo pratimai vėliau peraugo į sudėtingesnius šokio judesius, o mokantis taisyklingai kvėpuoti teko gilintis ne tik į savo vidinę būseną, bet ir įsijausti į kitus dalyvius, stengtis susitapatinti su jais. Aptariant pamoką kiekvienas iš susirinkusių keliais žodžiais apibūdino savo būseną žodžiais: „gera“, „šilta“, „malonu“.

Į šiuolaikinio šokio pamoką atvyko aktyviausi Kito varianto lektorių, renginių organizavimo, viešųjų ryšių komandų nariai. Ateityje tikimės renginiuose pamatyti savanorių ir iš kitų komandų.

 

Alina Žilinaitė

Visuomet pozityvus ir su šypsena

Tavo „Kitas variantas“

Submit a Comment