„Kitas variantas“ pristatė pirmąją kalėdinę premjerą! - Kitas Variantas

„Kitas variantas“ pristatė pirmąją kalėdinę premjerą!

Praėjusį savaitgalį Vilniaus jaunimo informacijos centre įvyko neeilinė „Kito varianto“ premjera „Kalėdinis kadras“.

Šventėje apsilankė būrys puikiai iš televizorių ekranų pažįstamų sezoninių veidų – keletas Grinčų, galybė kasiukų, Kalėdų Senelių pulkas su Snieguolių ir Rudolfų palyda, bent penkios kalėdinės eglutės, slaptieji Kalėdų agentai ir daugybė kitų kalėdinių filmų veikėjų.

Vykdomajam prodiuseriui Laurynui Rimkui, tą vakarą besirūpinusiam renginio eiga, ir muzikinį takelį sukusiam didžėjui Mariui Mandrik pasitaikė neeilinė publika, entuziastingai dalyvavusi premjeros linksmybėse. Kartas nuo karto pravažiuodavo gyvas kalėdinis traukinukas, garsenybės pozavo fotografams, žaidė žaidimus, o šokių aikštelė visada buvo pilna.

Kalėdinių kino juostų herojai gavo progą dar kartą atlikti garsiausius savo vaidmenis. Susibūrę į komandas jie suvaidino legendinių filmų „Vienas namuose“, „Slaptoji Kalėdų Senelio tarnyba“, „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ ir „Milijonas šventinių lempučių“ scenas.

Į kalėdinius vaidmenis įsijautę „Kito varianto“ savanoriai, mentoriai ir moksleiviai dalyvavo ir komandinio jausmo formavimo užduotyje. Iš popieriaus ir vos kelių kitų priemonių jiems teko statyti tiltus. Kuo aukštesnius, tačiau ir tokius, kad nuo jų nuriedėjęs kiaušinis nesudužtų. Taip per pusvalandį gimė neįtikėtinų architektūrinių sprendimų, įrodžiusių, kad komandos jausmas organizacijoje „Kitas variantas“ išties egzistuoja. Vienas tiltas buvo išrinktas labiausiai atitikusiu reikalavimus, tačiau savaip nugalėjo visi, nes juos kūrė drąsūs, protingi, originalūs, jaunatviško maksimalizmo vedami projektuotojai.

Už lango krintančios snaigės buvo tokios pačios smagios, kaip ir nesibaigiančios kitavariantietiškų Kalėdų linksmybės. Ir snaigių, ir šventinės renginio nuotaikos tą vakarą neketino vogti net Grinčai. Turbūt pagaliau suprato, koks nuostabus yra Kalėdų laukimas bendraminčių būryje. Šventinį Kalėdų laukimą ir bendraminčių būrį užfiksavome nuotraukose ir prisiminimuose. Tačiau ir dar vienu būdu. Kokiu?

Reikia išmokti laukti, kad išvystume kažką neįtikėtino, telpančio į vieną akimirką. Akimirką, kurią norėtųsi sustabdyti. Ko gero, šis jausmas, na, kad laikas neegzistuoja, esi tik tu artimiausių žmonių būryje ir jauki ramybė, ir yra didžiausias žiemos švenčių stebuklas. Ar pažadate laukti tos vienos stebuklingos akimirkos kartu su mumis? 🙂

Submit a Comment