„Kitas variantas“ išdalijo diplomus jau 9-ojo mokymų sezono moksleiviams! - Kitas Variantas

„Kitas variantas“ išdalijo diplomus jau 9-ojo mokymų sezono moksleiviams!

Paskutinis gegužės sekmadienis buvo ypatingas. Ne tik dėl to, kad po gegužės paprastai ateina birželis – vasaros vedlys. Paskutinis gegužės sekmadienis buvo ypatingas ir todėl, kad „Kitas variantas“ iškilmingai uždarė 9-ąjį nepakartojamų įspūdžių pilną sezoną ir šventė gimtadienį.

Į iškilmingą popietę „Panoramos“ viešbučio konferencijų salėje buvo kviečiami visi organizacijos buvę ir esami savanoriai, mentoriai, be abejonės, ir svarbiausieji – moksleiviai.

Organizacijos įkūrėjas Tomas Kaulinskas visiems susirinkusiems nuoširdžiai padėkojo už dar vienus metus, padedant kurti ateitį, ir įkvėpė nesustoti, nebijoti ir nedvejoti. Fone skambant nuotaikingam muzikiniam duetui „Baltos varnos“, šių metų „Kito varianto“ moksleiviams buvo įteikti diplomai, aktyviausiems savanoriams ir mentoriams – padėkos. Renginio vedėjas Laurynas Rimkus paruošė staigmeną – bendravimo žaidimą „Godopoco“, paremtą improvizacija, kuriame dalyviai išdrįso susimauti su malonumu ir ekspromtu repuoti. Neapsieita ir be, ko gero, svarbiausio šventės atributo – gimtadienio torto.

Kokį norą sugalvojome, pūsdami žvakutes? Jokio. Nes viskas, ko troškome, buvo čia ir dabar. Na, gal šio to kiekvienas paslapčia ir panorėjome… Kad ta paskutinė saulėta sekmadienio popietė nesibaigtų.

 

 

Submit a Comment