Jaroslav Kitkovskij - Kitas Variantas

Jaroslav Kitkovskij


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Jaroslav-Kitkovskij_576-768-97124_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Jaroslav-Kitkovskij_576-768-97124_574x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Jaroslav Kitkovskij_576-768Ramusis Jaroslavas save pristato trumpai ir aiškiai – verslininkas. Kitaip tariant – kurianti, mąstanti ir veikianti asmenybė. Paslaptingasis KV pašto karvelis Jeronimas taip pat perdavė mums, kad Jaroslavas laisvalaikiu kuria tekstus ir galbūt ieško, kas juos paredaguotų.
Jaroslavas, kaip ir dauguma KITO VARIANTO savanorių, čia suranda bendraminčių ir stiprina ryšius su jais. Mokymas yra ta veikla, kuria Jaroslavas mėgaujasi nesustodamas, o juk tai ir yra vienas svarbiausių PRIGIMTINIO mentoriaus kriterijų!
Nenuostabu, jog Jaroslavo prioritetų skalėje pirmauja kokybiški ir taikūs santykiai su kitais žmonėmis, taigi jam stiprių teigiamų emocijų suteikia patirtys, kai jo rūpesčiu apdovanoti žmonės ĮVEIKIA sunkumus ir atskleidžia užvertas asmenybes.
Natūralu ir labai paprasta įspėti, jog padėdamas žmonėms įveikti sunkumus ir pakeisti požiūrį į nemalonias situacijas Jaroslavas jaučia ne tik įkvepiantį pozityvą, bet ir DIDŽIUOJASI tais išskirtiniais momentais.
Moksleiviams Jaroslavas visų pirma siekia perduoti NUOSAVĄ patirtį, kuri padėjo jam pasiekti užsibrėžtus tikslus. ĮDOMU!

Submit a Comment