Inga Narbutienė - Kitas Variantas

Inga Narbutienė


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Inga-Narbutiene-48453_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Inga-Narbutiene-48453_507x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Inga NarbutieneKauno KITO VARIANTO mentorė Inga – marketingo specialistė, tad ji yra itin kruopščiai išlavinusi gabumus planuoti ir kūrybiškai pateikti naujas idėjas. Šiuo metu Inga atlieka dar svarbesnes pareigas už marketingą – auklėja vaikus!

Kartais nutinka netikėčiausi dalykai ir KITAS VARIANTAS tampa ne tik priežastimi pažinti save ir kitus, bet ir gyvenimo būdu bei legaliu narkotiku – Ingą nepaprastai džiugina bendravimas su kuo įvairesniais žmonėmis, o kur kitur, jei ne KITAME VARIANTE, galima rasti plačiausią spektrą keisčiausių, beprotiškiausių, tyliausių ir triukšmingiausių asmenybių! Čia Inga ieško patirties ir įdomių žmonių. Teisingai darai, Inga.

Pats kiečiausias Ingos NUOTYKIS, kurį fantastiška prisiminti ir nuostabu būtų kartoti – tai čiuožti snieglente per off road‘ą puriame Alpių sniege. Ne tokie išmanūs KITO VARIANTO kolegos jau sugūžėjo klausti Ingos, kas yra off road’as. Google, gelbėk, padėk ir parodyk. O, rodo! Geras! Ekstremalu!

Moksleivius Inga patrauks savo ATVIRUMU pasauliui – jo užteks, kad mokymų temos pačios išsivystytų ir teiktų maksimalų smagumą. Visai kaip off road‘e!

Submit a Comment