Denis Senin - Kitas Variantas

Denis Senin


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Denis-Senin-1024x768-157044_1080x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1018

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/geguzine/domains/geguzine.com/public_html/kv/wp-content/uploads/et_temp/Denis-Senin-1024x768-157044_1024x675.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/ledalt/domains/kitasvariantas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1039

Denis SeninKITO VARIANTO mentorius Denisas yra internetinio marketingo specialistas ir pasižymi preciziškai ištobulintais verbaliniais gabumais, kurie neabejotinai patraukia pašnekovų dėmesį išsyk.

Denisas itin vertina KITO VARIANTO kolegas-bendraminčius, su kuriais mėgsta dalintis idėjomis, praplėsti akiratį, tyrinėti naujas kūrybiškumo technikas ir dalyvauti netikėtuose renginiuose: nuo fotomedžioklės iki trumpametražių filmų pristatymų.

Nepaisant žavingo naujų idėjų dvelksmu ore, Denisas gyvenime labiausiai mėgaujasi žemiškais dalykais: geru maistu, linksma draugija, nenuspėjamais nuotykiais, bet kad nepasirodytų viskas tik materialu, dar pridūrė, kad mėgaujasi ir asmeniniu tobulėjimu.

Denisas ne tik laisvai nardo idėjų, minčių ir žodžių srautuose, bet mažomis pergalėmis įrodo sau ir kitiems, jog yra tvirtas ir ištvermingas žmogus bei pats labiausiai didžiuojasi savo pasiekimu ant žemės – jis įveikė MARATONĄ! Šaunuolis! KV didžiuojasi bėgiojančiu Denisu!

Moksleivius Denisas nori praturtinti žiniomis apie savo asmenybės pažinimą, savirealizaciją bei atskleisti efektyviausius metodus išsikeltiems tikslams pasiekti. Paslaptingasis KV pašto karvelis Jeronimas pakuždėjo mums, kad Denisas savo technikas išbando ir pats, taigi šis KV batsiuvys – su batais!

 

Submit a Comment