VILNIAUS MENTORIAI

Vitalijus Šostak

Esu Investuotojas, verslininkas, turintis 15 metų patirtį investicijų ir finansų valdymo srityje. Kitame Variante savanoriauju nuo 2011 metų. Esu įsitikinęs, kad svarbiausia gyvenime yra būti savimi ir daryti tai, kas patinka. Būtent daryti, o ne galvoti, svajoti ir pasakoti.

Mažvydas Puidokas

Sustok akimirkai! Užsimerk! Visi mūsų išgyvenimai yra tik mums skirtos pamokos „Gyvenimo žaidime“. Taip – žaidime! Tačiau, suprask, negali būti laimingos pabaigos nelaimingoje kelionėje…

Tarp milijardų galaktikų, ir šimtų tūkstančių žvaigždžių sistemų… Tarp septynių milijardų žmonių čia… – tai TU gimei šioje planetoje. Ir TU svarbus! Nes esi unikalus. O Tavo svajonės tikros, jos gyvos ir originalios. Tačiau… O ar Tu pats tuo tiki? Drąsiau! Pati netikėčiausia kelionė, tai kelionė į savęs atradimą. Padarykime ją smagiu nuotykiu! Leisk man būti Tavo Mentoriumi!

Esu verslininkas, inžinierius, pilotas, astronomas, šokėjas, keliautojas. Nors iššūkiai niekada nesibaigia – mėgaujuosi gyvenimu. Nuolatos ieškau būdų plėsti akiratį, pasaulio suvokimą bei tobulinti savo charakterį. Tikiu, jog kiekvienam gyvenimas turėtų būti laimingas. O ar taip bus – mes turim pasirinkti patys.

Viktoras Šerys

„Yra tik du būdai gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas“. Ši geneali Alberto Einšteino mintis puikiai atspindi mano pasaulėžiūrą.  Savo gilumoje konkrečiai jaučiu, kad viskas yra stebuklas.

Paklaustas, kas aš esu, atsakau: esu Viktoras, darbuojuos nuosavoje įmonėje, praktikuoju saviugdą ir sveiką gyvenseną, be galo mėgstu keliones dviračiais, bendravimą, kiną ir prasmingą veiklą. Tačiau puikiai suprantu, kad nei vienas iš šių apibūdinimų tiksliai neatsako į klausimą kas aš esu. Tikriausiai esu tas, kuris tyrinėja gyvenimą ir jame nuolat vykstančius stebuklus.

Tomas Kaulinskas

Esu Tomas – Kito Varianto įkūrėjas ir vadovas. Taip, aš tas žmogus, kuriam kilo idėja mokyti to, ko neišmoksi mokykloje – laisvės, drąsos ir ieškojimo savęs. Nenusėdžiu vietoje ir turiu ne vieną etiketę. Aš –  verslininkas. Ir kovinės savigynos treneris, turintis šioje srityje 16(!) metų patirtį. Pastaruosius 10 metų intensyviai vedu mokymus, padedančius atskleisti ir ugdyti žmogaus vidinį potencialą. Esu sukūręs daugybę autorinių mokymo programų, iš kurių žinomiausios DaVinci 365 ir Lyderių Legenda. 

Nuoširdžiai tikiu tuo, kad mokyti kitus gali tik to, kuo gyveni pats. Štai kodėl kasmet savo asmeniniam tobulėjimui skiriu po 350-450 valandų (tai beveik trys mėnesiai, jei skaičiuosime kaip privalomas 8 darbo valandas kasdien!!!)

Linas Stalnionis

Man kasdienėje veikloje reikalingi geri bendravimo įgūdžiai, pozityvus ir progresyvus mąstymas, kūrybiškų sprendimų paieška. Iššūkiai, su kuriais susiduriu, yra panašūs į moksleivių, tik kitu pavidalu, o kartais ir kitais mąstais.

Tikiu, kad paauglystėje visada yra GERESNIS variantas gauti pozityvią gyvenimišką patirtį, tad KITAME VARIANTE noriu moksleiviams padėti lengviau ir greičiau įgyti naudingas žinias bei jas pritaikyti kasdienėje veikloje.

Beprotybių ir taip pasaulyje užtenka, todėl stengiuosi pats jų nekrėsti. Mane veža teigiamos emocijos ir bendravimas su pozityviais žmonėmis, su kuriais galima apsikeisti įdomiomis ir vertingomis įžvalgomis!

Su moksleiviais žadu pasidalinti finansų valdymo žiniomis, mokyti juos drąsiai reikšti savo mintis bei toleruoti kitų nuomonę. Mano užsiėmimuose moksleiviai bandys pažinti save, būti savimi ir siekti PERGALIŲ!

Darius Kielius

Kasdien stengiuosi išmokti kažką naujo. Žinių semiuosi skaitydamas knygas (psichologijos, kūno kalbos, saviugdos temomis), dalyvaudamas seminaruose, kasdien bendraudamas su įvairiais žmonėmis. Gyvenime aš  nuolat bandau išeiti iš savo komforto zonos, išbandyti save dar nepatirtose situacijose.

Kuo aš domiuosi labiausiai?  Žmonių kūno kalba. Man atrodo, tai mokslas, kurio pagrindus privalo žinoti kiekvienas, norintis gyvenime pasiekti sėkmės karjeros srityje bei asmeniniame gyvenime.

“Kito varianto” užsiėmimuose pasistengsiu sudominti ir įtraukti moksleivius į mokymosi procesą. Tikiu, kad po metų, baigę “Kito varianto” programą, moksleiviai išeis į gyvenimą žymiai labiau pasitikintys savimi, drąsiai išsakantys savo nuomonę, mokantys efektyviai dirbti komandoje bei sistemingai siekiantys savo užsibrėžtų gyvenimo tikslų.

Tomas Vaškevičius

Ten, kur lengva, ten ne man. Visuomet taikau ten, kur laukia iššūkiai. O jeigu veiksmas vyksta kalnuose, aš noriu ten būti.

Šiaip esu yra draugiškas vyrukas, kadaise Prienuose užaugęs, stažavęsis Belgijoje, jau studijų metais savo kailiu išbandęs, kas yra tarptautinės organizacijos valdymas. Specializuojuosi verslo vystyme, o pardavimų sritį išmanau itin gerai.

Esu įsitikinęs, kad savęs pažinimas ir saviugda yra neatsiejama žmogaus tobulėjimo dalis, o nuolatinis ieškojimas kasdien gali atnešti naujus ir įspūdingus atradimus – juk kas ieško, tas randa! Savo patirtimi aš pasiryžęs pasidalinti su jaunaisiais kolegomis “Kito varianto” užsiėmimuose.

Igoris Voicenica

Aš- Igoris. Esu pasaulio keliautojas ir nenuilstantis ieškotojas. Prieš 7 metus pats buvau Kito Varianto moksleivis ir drąsiai skelbiu, kad  Kito Varianto mokymų lankymas buvo geriausias sprendimas mano gyvenime. Pabaigęs mokyklą, aš išvykau į Olandiją, kur mokiausi socialinės psichologijos. Pabaigęs studijas išvykau į pusės metų kelionę aplink pasaulį ir neseniai grįžau atgal į Lietuvą. Aš nusprendžiau tapti Kito Varianto mentoriumi, nes pats patyriau, kokią naudą tai suteikia moksleiviams. Darysiu viską, jog mano moksleiviai po kelerių metų galvotų apie Kito Varianto mokymus taip, kaip ir aš.

Kristina Slušnienė

Esu aplinkosaugininkė, tad ryšys su gamta man yra labai svarbus. Žmogus yra gamtos dalis, apdovanotas įvairiausiais sugebėjimais ir talentais, iš kurių vienas svarbiausių  – gebėjimas kurti. Kurti gyvenimą tokio, kokio nori, nes viskas priklauso tik nuo tavęs. Pati kasdien stengiuosi būti geresnė nei buvau vakar, kurdama savo svajonių gyvenimą. Savo nuotykiais kelyje į save bei atradimais būtinai pasidalinsiu su tavimi užsiėmimuose! Svajok ir kurk!

Aurimas Šlimas

Gyvenimo prasmė. Lyderystė. Tobulėjimas. Mąstymas ir pažinimas. Kūrybiškumas-žaismingumas. Tai artimiausi mano širdžiai dalykai. O kuo gyveni Tu? Ateik ir papasakok, nes tai be galo įdomu!

Vaida Virkšaitė

Nėra tokios kliūties, kurios negalėčiau peršokti, iššūkio, kurio negalėčiau įveikti, baimės, kurios negalėčiau nugalėti, kad ir kaip neįmanoma tai kartais atrodo. Taip trumpai pristatyčiau save šia fraze. Mano gyvenimas – tai nesibaigiantis nuotykis ir kelionė į save, o kiekvieną iššūkį ar problemą aš priimu su šypsena kaip nauja galimybę. Viskas priklauso tik nuo mūsų požiūrio, todėl mėgaukitės gyvenimu, svajokite, nes ką galime sugalvoti – tai galime ir įgyvendinti. Tik nuolatinis tobulėjimas ir augimas bei geri darbai kitiems mus padarys laimingus, o gyvenimą – prasmingą.

Benita Narkevičūtė

Esu Benita, jauna verslininkė, iškeitusi samdomą darbą į kasdien vis labiau džiuginančią veiklą – renginių ir seminarų organizavimą bei vedimą. Kasdien pati priimu sprendimus, kiek laiko dirbsiu, kiek laiko ilsėsiuosi, kur keliausiu, su kokiais žmonėmis susipažinsiu. Didelę dalį savo laiko skiriu asmeniniam tobulėjimui bei tuo dalinuosi su aplinkiniais. Džiaugiuosi, kad mano sprendimai priimti praeityje šiandien man leidžia skirti laiko savanoriškam jaunų žmonių ugdymui. Visa tai pasakoju ne todėl, kad noriu parodyti Jums kokia esu, bet todėl, kad noriu pasakyti, jog visą tai galite pasiekti ir Jūs. Aš taip pat buvau Kito Varianto moksleivė, buvau Kito varianto savanorė renginių organizavimo komandoje, dalyvavau šios organizacijos veikloje nuo 17 metų ir šiandien, kai man 23 ir jau gyvenu savo svajonių gyvenimą, galiu drąsiai pasakyti – sprendimas lankyti Kito varianto užsiėmimus buvau geriausias mano sprendimas priimtas mokykloje. Su visa sukaupta patirtimi, energija, kurią treniruoju kasdien ir didžiule meile bei noru padėti, ateinu pas Jus tam, kad kelias į Jūsų svajonių gyvenimą būtų lengvesnis ar bent jau gerokai įdomesnis.

Gintarė Jakaitytė

Jei ieškote žmogaus ” Stumk, stumk; trauk, trauk” tai kreipkitės į mane!  Esu tas žmogus, kuris visada 100 % sutiks, kad tik išlipęs iš komforto zonos augsi kaip asmenybė. Pati esu tai išbandžiusi ne kartą gyvenime, tad visada paskatinsiu kitą nebijoti ir negailėti savęs, o žengti pirmyn, nors ir būna nepatogu. Jau 7-erius metus mėgaujuosi pardavimų sritimi: nuo telemarketingo specialistės iki vadovaujančių pozicijų. Galiu pasakyti, kad  pardavimai- tai tramplynas ir aš juo mėgaujuosi. Manau, pasaulis – tai amžina rinka ir tik nuo Tavęs priklauso, koks tu būsi jai patrauklus. Tad ženk žingsnį ir NESUSTOK!

Vaidotas Riauka

“I love books, sports and travelling. Let’s share some of our greatest stories!”

Rasa Jocienė

Esu Rasa ir kiekvieną dieną stengiuosi praleisti įdomiai ir prasmingai, atrasti naujas, dar nepažintas sritis. Darydama naujus dalykus vis klausiu savęs ar man tai tinka, ar ne. Taip ir pasitikrinu, kuriose srityse jau esu tikra profesionalė, o kur dar reikia tobulėti. Ilgą laiką dariau tai, ko tikėjosi ir norėjo kiti. Dabar renkuosi pati ir tikiu, kad tik taip gali realizuoti pačius geriausius savo sumanymus, panaudoti savo potencialą ir džiaugtis rezultatais.  „Tu gali. O jei manai, kad negali – tu irgi teisus.’’/Henry Ford.

Aš specializuojuosi Personalo valdymo srityje ir  šį darbą dirbu iš pašaukimo. Labai mėgstu bendravimą, komandinį darbą. Džiaugiuosi, kai galiu kūrybiškai pritaikyti turimas žinias ir patirtį. Kito varianto užsiėmimuose noriai pasidalinsiu savo atradimais, paskatinsiu moksleivius kurti, tobulėti ir siekti savo svajonių!

Viltarė Večkytė

Man gyvenimas yra nesibaigianti spalvų paletė, kurioje mes mokomės priimti kiekvieną žmogų. Vos pažinęs vieną žmogų – pažinsi visą žmoniją.