Aldona Martinonytė - Kitas Variantas

Aldona Martinonytė

Aldona vadovauja projektui „Kitas variantas mokytojams“ ir rūpinasi neformaliu bei žaismingu ne moksleivių, o MOKYTOJŲ ugdymu. Organizuojant seminarus švietimo darbuotojams, Aldonai tenka gilintis į svarbiausias pedagogų problemas, lūkesčius ir siūlyti tinkamiausius sprendimų variantus. Taigi Aldona operatyviai komunikuoja, geba išklausyti ir reaguoti į problemines situacijas be atidėliojimo.
Aldoną žavi savanorystės idėja, todėl ji KITAME VARIANTE ieško ir randa galimybę nušviesinti kitų gyvenimus, pagerinti ir savo būties kokybę. Būties kokybė – tai jaučiamas žmonių entuziazmas, užkrečiantis pozityvia energija siekti dar aukštesnių tikslų.
Aldoną džiugina susitikimai su žmonėmis, jų diskutuojamos idėjos, naujos patirtys ir nuotykiai. Jos gyvenime svarbus siekis dalykus daryti tiesiog GERAI.

Aldona jaučia pasididžiavimą ir džiaugsmą, kai išeina iš KOMFORTO ZONOS ir supranta apie save ką nors naujo, netgi jeigu tai ir nėra labai patogu ir malonu.

Aldonos MISIJA – sukurti palankią erdvę moksleiviams, visų pirma, per pagalbą jų švietėjams. O kuriamoje draugiškoje erdvėje tikrai rasis iššūkiai, atradimai ir jaukūs pokalbiai.

Submit a Comment