KĄ VEIKTI VASARĄ ❓

„Kitas variantas“ Tau meta iššūkį – išugdyk savyje lyderį! Kol vieni šiai vasarai dar neturi gerų planų, kiti jau džiaugiasi ir ruošiasi būsimiems nuotykiams. „Kito varianto“ komanda kviečia nesnausti ir registruotis nuostabiausiam vasaros nuotykiui – stovyklai dabar, kurios metu su patyrusiais lektoriais ugdysime lyderio savybes! Manai lyderiu tik gimstama? O mes sakome, kad to galima išmokti! Tereikia labai norėti. Puikiausias vasaros nuotykis jau laukia Tavęs!

ŠEŠIŲ DIENŲ STOVYKLOJE TAVĘS LAUKIA: ❗

LYDERYSTĖS ĮGŪDŽIŲ TESTAS

AKTYVI PRAKTINĖ SAVĘS PAŽINIMO SESIJA

ORIGINALIOS UŽDUOTYS, SKATINANČIOS PASITIKĖJIMĄ SAVIMI

ĮKVĖPIANČIOS IR MOTYVUOJANČIOS VIEŠOJO KALBĖJIMO PAMOKOS

ĮVAIRIŲ SITUACIJŲ, SU KURIOMIS SUSIDURIA LYDERIAI, ANALIZAVIMAS IR SPRENDIMAS

PATYRUSIŲ SPECIALISTŲ PATARIMAI, RENKANTIS KARJERĄ

TEORINĖ MEDŽIAGA

PRAKTINĖS UŽDUOTYS

KODĖL VERTA VYKTI 

✔ Atliksi testą savo lyderystės įgūdžiams nustatyti;

✔ Geriau pažinsi save ir savo svajones;

✔ Sustiprinsi ypač svarbią savybę - pasitikėjimą savimi;

✔ Įgausi drąsos viešojo kalbėjimo srityje;

✔ Sustiprinsi žinias apie sėkmingą lyderystę;

✔ Susipažinsi su įdomiais žmonėmis ir gausi puikių patarimų;

✔ Atrasi naujų draugų;

✔ Atliksi praktines užduotis, lyderio įgūdžiams stiprinti;

✔ O SVARBIAUSIA, vertingai ir linksmai praleisi vasaros laiką!

...ir dar daug smagių dalykų, tokių kaip draugai, naujos pažintys ir patyrimai!

TU GALI TAPTI LYDERIU! 😎👌

Dalyvių atsiliepimai

 • Milda Bažanovaitė, 15 metų

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Labiausiai patikusios užsiėmimų temos: tikslų išsikėlimas, vertybės, viešasis kalbėjimas, laiko planavimas ir interviu. Dar labai patiko organizuojami susitikimai su lyderiais ir mūsų pačių įgyvendinta šypsenų dalinimo akcija. Čia viskas labai gerai ir labai gražu 🙂

 • Vaiva Norkūnaitė, 17 metų

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę lankyti KV užsiėmimus. Grupės mentoriai nuostabūs, iš užsiėmimo išeidavau tiesiog pakylėta – neįmanoma apibūdinti, kaip smagu, kai galvoje kyla naujos mintys. Ypač naudingos buvo viešo kalbėjimo, tikslų siekimo temos. Rekomenduočiau KITĄ VARIANTĄ visiems savo draugams ir tikiuosi, kad jis taps dar populiaresnis!

 • Karina Merkelytė, 16 metų

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Labiausiai įkvėpė mentoriai, paskyrę daug savo laisvo laiko padėdami mus ugdyti ir atrasti save. Itin patiko, jog suplanavome daryti metinį projektą ir interviu, iš kurių be galo daug pasiėmiau. Ypač patiko mentorių aktyvumas. Norėtųsi daugiau aktyvių žmonių grupėje, kuo daugiau ekskursijų.

 • Adriana Volosevič , 17 metų

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Viešas kalbėjimas – mano naujas įgūdis. Per užsiėmimą pirmą kartą sakiau kalbą ekspromtu. Per projektų valdymo užsiėmimus pavyko suorganizuoti teniso pamoką. „Dovanojame šypsenas“ – ši akcija paliko daug gerų įspūdžių, atradau savo stipriąsias puses. Viskas tobula!

10 VASAROS STOVYKLOS SEZONAS! 😜📣

APIE ORGANIZACIJĄ "KITAS VARIANTAS"

„Kitas variantas“ – savanoriškai organizacija, kuri jau 10 metų organizuoja unikalius praktinius užsiėmimus, nepamirštamas stovyklas moksleiviams ir suteikia jiems realių žinių bei padeda nepaklysti renkantis profesiją. Nuo 2008 m. suorganizavome daugiau nei 70 renginių, daugiau nei 25 stovyklas ir susidraugavome daugiau nei su 7000 moksleivių iš visos Lietuvos. Būk šiemet mūsų būryje ir Tu!

STOVYKLA RENGIAMA 14-18M. MOKSLEIVIAMS

Liepos 30 d. - Rugpjūčio 04 d.

SVEČIAI

EGLĖ MASALSKIENĖ

Psichologė, konsultantė. Daugiau nei 10 metų patritis dalykinio bendravimo, darbo su klientais, personalo vadybos, komandos formavimo, elgesio konfliktų metu, savęs pažinimo ir tobulinimo, streso valdymo ir pan. temomis.

TOMAS STASIUKAITIS
Viešojo kalbėjimo treneris. Siekiantis, kad kuo daugiau žmonių atsikratytų savo vidinių baimių ir drąsiai bei sklandžiai kalbėtų viešai.
DARIUS RAŽAUSKAS

Populiarus lektorius, konsultantas ir asmeninio efektyvumo treneris. Jo paskaitose ir seminaruose linksmai ir betarpiškai pateikiama medžiaga padėjo tūkstančiams žmonių rasti naujus sprendimus savo gyvenimo iššūkiams.

MANTAS ŽMUIDINAVIČIUS (WIZARD)

Iliuzionistas, tarptautinų konkursų laureatas, metodinės medžiagos pradedantiesiems iliuzionistams sudarytojas. Vilniaus universitete baigė filosofijos studijas, šiuo metu studijuoja psichologiją. Mantas yra jaunas iliuzionistas, kuriantis magijos, filosofijos ir judesio sintezę iliuzijos mene.

MENTORIAI

TOMAS KAULINSKAS
Vadovas, asmeninio efektyvumo treneris.
VIKTORAS ŠERYS
Projektų vadovas verslo konsultacijų įmonėje.
RAIMONDA KVARACIEJŪTĖ

"KYBO" ĮKŪRĖJA

MAŽVYDAS PUIDOKAS

Verslininkas, inžinierius, pilotas, astronomas, šokėjas, keliautojas.

AKIMIRKOS IŠ PRAĖJUSIŲ STOVYKLOS SEZONŲ

STOVYKLOS KAINA 220 Eur.

Į kainą įeina: Visos mokymams reikalingos priemonės. Apgyvendinimas. Maitinimas 4 kartus per dieną. Mokymų baigimo pažymėjimai. Vaikų draudimas taip pat įskaičiuotas!

TURI PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME:

Tel. numeris:

+370 673  77820

Vasaros stovyklos vietos adresas:

Amerika Aukštadvaryje
Lavariškių km., Aukštadvario sen., Trakų raj.

Rašyk el. paštu:

stovyklos@kitasvariantas.lt

APIE DALYVAVIMĄ PASIŽYMĖK FACEBOOK >>