Kristina Monkevičienė - Kitas Variantas

Kristina Monkevičienė

Kristina MonkevicieneKauno mentorė Kristina yra neregėtas-negirdėtas poligloto ir stratego derinys: šiuo metu ji pagal specialybę dirba pardavimų vadybininke tarptautinėje kompanijoje, laisvai kalba anglų, vokiečių, rusų ir švedų (…ir truputį ispanų!) kalbomis, kūrybiškai strateguoja pardavimų plėtrą, tad puikiai išmano klientų psichologiją ir jų poreikius.

Kristina KITĄ VARIANTĄ vis dar jaukinasi (nors mes ne tokie baikštūs, kaip Mažojo Princo lapė ) ir čia tikisi pamatyti, kuo gyvena šių dienų paaugliai. O geresnės paauglystės už pačios Kristinos reikėtų paieškoti su žibintuvėliu: „Mano paauglystė buvo nuostabi, kuomet viskas įmanoma, neegzistuoja sunkumai, išaugę sparnai nuneša toli ir aukštai, o esami draugai, regis, liks visam gyvenimui”. Galbūt Kristina ŽINO atsakymą, kaip tokią paauglystę susikurti?
Kristina yra tikras SAULĖS SPINDULYS ir laimės žiburys savo draugams: ji mėgsta DOVANOTI – netikėtai nelauktai, žaibiškai ir matyti trykštančius brangių žmonių džiaugsmo fontanus. Kristina dar ir aistringa EKSPERIMENTUOTOJA su savo pačios gyvenimo būdu – ar sugebėtumėte, pelėdos, keltis paryčiais? Kristina sugeba! Kiek knygų perskaitėte per penkerius metus? Kristina DAR ŠIAIS METAIS perskaitė 48 KNYGAS! Nerealu, Kristina, dabar ir KITAS VARIANTAS norėtų būti tavo metų knyga.

PATS KIEČIAUSIAS Kristinos eksperimentas priklauso NIUJORKUI: atvykusi užsidirbti Kristina po apmokymų šiame mieste turėjo išvykti į kitą valstiją. O! Bet! Tačiau! Pasisvečiavusi mažesniame miestuke pora dienų, Kristina savarankiškai grįžo į Niujorką ir jo baltame lape įrašė kitokį – naują ir netikėtą gyvenimo etapą. Kristinai itin pasisekė ten sutikti daug šiltų šypsenų ir išgirsti stulbinančių istorijų. Bet Niujorkui pasisekė ne ką mažiau, kad drąsuolė Kristina padėjo pėdą būtent ant šio miesto šaligatvio.

Moksleiviams Kristina stengsis PER PRAKTIKĄ parodyti, jog kiekvienas žmogus yra žvaigždė. Mentorė jau yra paruošusi nemažai eksperimentų pagal KV programą ir stengsis moksleiviams padėti pažinti savo charakterį, talentus, energiją ir potencialą, kuris pravers karjeros planavime ir priimant svarbius sprendimus. Linkime sėkmės su Franko Sinatros daina: „It‘s up to you, Kristina, Kristinaaaa!“.

Submit a Comment